5. března 2019
09:00—15:30
Restartujte svou značku
Divadlo pod Palmovkou
Zenklova 34, Praha 8

Brand Restart je celodenní konference, kde si přijdou na své především ti, kteří hledají inspiraci pro řešení vlastních značek.

Restart vždy souvisí se změnami. A těm se bude věnovat i první ročník Brand Restartu. Aby byly byznysové změny úspěšné, musí se vždycky dít v souladu se značkou. Jinak jí můžou spíš uškodit. Ať už se jedná o rebranding, nové směřování marketingové strategie nebo obrat ve firemní kultuře. Přijďte si poslechnout řečníky, kteří mají ke změnám značek co říct.

Program konference pro vás s láskou připravuje Taste Lovebrand.

Přednášející a témata

Michael Koch

Začátek programu

Celou konferencí vás bude provázet moderátor Michael Koch.

Michael Koch

Michael je projektový manažer v Tastu. Ve firmě mu nikdo neřekne jinak než Bageta. Vztahy s klienty a moderování, tam mu je dobře.

Iveta Oršulíková a Zuzana Brečanová

Keynote

Přivítání od garantek programové části konference Ivety Oršulíkové a Zuzany Brečanové z konzultantské firmy Taste Lovebrand.

Iveta Oršulíková a Zuzana Brečanová

Zuzka dělala brand management restaurací Ambiente a Iveta vedla social media v agentuře Taste Sun. Teď spolu pomáhají klientům Taste Lovebrand budovat úspěšné značky.

Roman Zámečník a Hanka Hutlová

Je brand marketing žumpa na peníze, nebo must have?

Bez brandové komunikace by budování značky Vivantis bylo na dlouho. Jak ve firmě, která používá jen výkonnostní marketing a každá utracená koruna za komunikaci má tvrdé KPIs, protlačit změnu?

Roman Zámečník a Hanka Hutlová

Roman spoluzaložil agenturu Brain One, která pomáhá budovat značky jako CZC.CZ, Heureka.cz nebo Nespresso. Hanka vede marketingové oddělení a rozvíjí značku Vivantisu, který provozuje 12 e-shopů na 5 trzích.

Daniel Klíma

Jak nám na Instagramu brand vydělává peníze

Na Instagram Stories jsme prodali 100 mikin Viktora Sheena za 10 minut, příprava ale trvala rok a půl. Proto jsme už vloni do týmu přibrali 8 dalších influencerů, kteří nám výhledově přinesou statisíce.

Daniel Klíma

Dělá v Queens sociální sítě a business development. Kromě toho píše o fashion byznysu na lab24.cz.

Honza Páv a Matez Jindra

Průzkumnické výpravy, kterými akcelerujeme značky

Ukážeme vám, jak nahlédnout do hlav zákazníků skrze online focus group, ulehčit si tím práci na značce, postavit marketingové kampaně na originálních vhledech nebo navrhnout segmenty zákazníků.

Honza Páv a Matez Jindra

Oba přednášející založili konzultantskou firmu Taste Lovebrand a agenturu Makevision. Honza vyrábí nanuky Lunar, Matez pak provozuje e-shop Bastard.cz a výrobce overalů značky Skippy.

Juraj Felix a Vilém Franěk

Sejde se lednička, psí žrádlo a internetová televize…

Proč se e-commerce společnost MALL GROUP rozhodla na podzim roku 2018 spustit internetovou televizi? A stal se z ní teleshopping?

Juraj Felix a Vilém Franěk

Juraj je výkonným ředitelem internetové televize MALL.TV, do které přišel z Googlu. Vilém má na starost sociální média a digitální obsah MALL.TV a předtím působil ve Stream.cz.

Jan Tichý

SEO kontra BRAND

Jeden by řekl, že máloco je od sebe tak vzdálené, jako budování značky a optimalizace pro vyhledávače. Brand přeci souvisí se vztahem lidí k vám, zatímco SEO řeší pozice ve vyhledávačích. Anebo ne?

Jan Tichý

Honza spoluvlastní digitální agenturu Taste a vede analytickou a konzultační agenturu Taste Medio.

Filip Šimoník

Recept na vyhořelé profesionály

Plán byl obnovit prvorepublikovou značku cukrárny Myšák. Toto je příběh o tom, jaké potíže nás potkaly, jak se na týmu i byznysu podepsal tzv. groupthink a jak to nakonec celé dopadlo.

Filip Šimoník

Miluje značky. Rád se jimi obklopuje a ještě raději je tvoří. Nyní pro hosty a zaměstnance Ambiente.

Iveta Oršulíková a Zuzana Brečanová

Průsery & změny

Jedno z toho často stojí za rozhodnutím začít pracovat na značce. Stavíte nový web? Neprošla vám ochranná známka? Rozšiřujete byznys nebo vám odcházejí zaměstnanci? Kvalitní značka je lékem i u vás.

Iveta Oršulíková a Zuzana Brečanová

Zuzka dělala brand management restaurací Ambiente a Iveta vedla social media v agentuře Taste Sun. Teď spolu pomáhají klientům Taste Lovebrand budovat úspěšné značky.

Radka Šubířová a Daniel Libertin

Content marketing: Od buzzwordu k transformaci značek

Každý dnes říká, že dělá content marketing… Jak k jeho definici a tvorbě přistupujeme v C3? Na jakých principech stavíme, abychom zajistili reálný a dlouhodobý dopad na značku a výkonnost firmy?

Radka Šubířová a Daniel Libertin

Radka má v C3 na starosti strategické plánování zejména pro globální komunikaci ŠKODA Auto. Daniel odpovídá v C3 za analytiku, data a performance napříč všemi klienty agentury.

Petr Rubáček

Design thinking a cesta k radikální změně značky

Brzdy v růstu mladé značky Nafigate Cosmetics se nám podařilo překročit díky výzkumu a poctivému inovačnímu procesu. Výsledkem jsou efektivní obaly, přesvědčivý design a čísla, která mluví za vše.

Petr Rubáček

V Remembership vede tým designérů, který klientům pomáhá měnit produkty, značky a služby k lepšímu.

Petr Skondrojanis

Miláčku, líbí se mi, „jak“ mi to děláš

Sinkovo „proč“ zná každý. Taky víme, že ho musíme umět prodat. Ale když to nestačí, musíme začít prodávat „jak“. Proč musí být vaše „jak“ upřímné? Jedině tak totiž ve firmě docílíte kvalitních vztahů.

Petr Skondrojanis

Vytvořil tržiště firemních kultur cocuma.cz, které prezentuje firmy s příběhem a obsahem v ČR i SK.

Prezentace a odkazy

Reporty a články

Video reportáž

Fotogalerie

Oficiální fotogalerie konference na Facebooku

Video rozhovory s řečníky

Partneři

Mediální partneři

Odborní partneři

Konference Restart je akcí, kde se již více než sedm let schází odborníci z oblasti digitálního marketingu, e-commerce a managementu. Patří mezi nejznámější koncepty v daném oboru a hostí řečníky z České republiky i zahraničí. Oslovte v rámci konference přes 300 účastníků přímou prezentací produktů a služeb, nebo se staňte součástí naší online komunikace.

Pro získání veškerých podrobností a nabídky na míru se s námi propojte přes e-mail academy@taste.cz.